Hizmetlerimiz

İzmir temizlik şirketi olarak her türlü temizlik hizmetlerini bir arada sunuyoruz. Ev temizliği, ibadethane, fabrika, dış cephe temizliği ve benzeri tüm konularda hizmet alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz, İzmir temizlik şirketi olarak son derece geniş çaplıdır. Pek çok hizmeti bir arada sunabilecek donanıma sahibiz. Ana amacımız, kuruluşumuz ile iletişime geçen herkese mümkün olan en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda tamamı tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İzmir merkez ile birlikte İzmir’in her ilçesine, izmir temizlik şirketi olarak hizmet sunmaktayız. Dilediğiniz her zaman kuruluşumuz ile iletişime geçerek referanslarımız arasındaki yerinizi kolay bir şekilde alabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin tamamı titizlikle gerçekleşmektedir. Ekip arkadaşlarımız sorumluluk almasını bilen ve almış olduğu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiren kişilerden oluşmaktadır.

Hizmetlerimiz – 0236 233 08 99

İzmir temizlik şirketi olarak pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Peki hangi konularda iletişime geçebilirsiniz? İzmir dış cephe cam temizliği, İzmir ev temizliği, fabrika temizliği, okul, hastane temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi çok sayıda konuda iletişime geçebilirsiniz. Kısacası temizlik ile ilgili her türlü konularda kuruluşumuz güvencesi ile hizmet alabilirsiniz. Ayrıca izmirtemizlik.com olarak Manisa temizlik konusunda da hizmet sunmaktayız. Manisa temizlik şirketleri içerisinde de yer alan kuruluşumuz Manisa’nın tüm ilçelerine özel olarak da hizmet verebilecek donanıma sahiptir.

Open chat