Hakkımızda

İzmir temizlik şirketi olarak her türlü temizlik hizmetlerini bir arada sunuyoruz. Ev temizliği, ibadethane, fabrika, dış cephe temizliği ve benzeri tüm konularda hizmet alabilirsiniz.

    İzmir Temizlik – 0 (236) 233 08 99

 Hakkımızda bilgi edinebilmek adına hoş geldiniz. İzmir temizlik  hizmetleri de sunduğumuz, 2008 senesinde Manisa’da kurulan şirketimiz, sahip olduğu ISO 9001 – 14001 kalite belgeleri ve çalışmalarımız esnasında kullandığımız ekipmanların TSE standartlarına uygunluğu ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti, mümkün olan en düşük fiyatları ile sunmayı amaçlamaktadır.

       İş ahlakı mevcut, sorumluluk almasını bilen, güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla çok sayıda konuda ihtiyaçları karşılamaya devam ediyoruz. Temizlik ile ilgili olarak dış cephe cam temizleme, inşaat sonrası temizlik, ev temizliği gibi aklınıza gelebilecek her türlü konuda hizmet sunuyoruz. Fiyat teklifi alabilmek ve daha kapsamlı bilgilere ulaşabilmek adına İzmir temizlik şirketleri arasında yer alan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

      Temizlik sektöründe kaliteli ve aynı zamanda ekonomik hizmet denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesiyiz. Hizmet ortağınız ve daima güvenebileceğiniz dostunuz olmayı, günden güne büyüyen müşteri portföyümüzden aldığımız güç ile ilk günkü heyecanımızla hizmetlerimize devam ediyoruz. Güvenilir bir şekilde İzmir temizlik şirketi aracılığıyla hizmetlerimizden yararlanmak adına dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz

       Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin iş ve çözüm ortaklarımız olarak değerlendirildiği, iyi değil sunulabilecek en iyi hizmeti, en son teknoloji ve evrensel düşünce yapısını önde tutan anlayışımız ile birlikte, kalitesi ve titizliği ile bölgemizde tek olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

       Rekabet, her sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de var olan bir gerçek. Amacımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını kendilerini en mutlu edebilecek şekilde karşılamak. Kolay bir şekilde hizmet alınabilecek ve ihtiyaçları mümkün olan en kısa süre içerisinde karşılayabilecek bir hizmet sunmak.

Open chat